ZABEZPIECZENIE IMPREZ
W odpowiedzi na zapotrzebowanie w segmencie interwencyjnych i wyjazdowych usług medycznych KacKaretki wyodrębniliśmy kilka wariantów, które cieszą się popularnością wśród naszych pacjentów.

Obstawy medyczne KacKaretki to niecodzienne usługi w okolicznościach szampańskiej zabawy. Perspektywa syndromu dnia następnego często przyprawia o ból głowy, dlatego z nami możesz zapobiec wszystkim przykrym dolegliwościom! Z wyprzedzeniem umów wizytę KacKaretki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dnia lub nocy.

Jako organizator zakrapianej imprezy możesz zapewnić komfort swoim gościom podczas ważnych wydarzeń, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, huczne przyjęcia. Nasz zespół będzie czuwał, aby każdy gość zakończył imprezę w dobrej formie lub został odwieziony w medycznej asyście we wskazane miejsce. Dla Ciebie nasza KacKaretka zostanie TaxiKaretką!

Jeżeli Twój znajomy nie jest w stanie opuścić o własnych siłach imprezy nasz Zespół Medycyny Interwencyjnej i Wyjazdowej przybędzie z pomocą, a gwarancją naszej wizyty jest regeneracja organizmu “power” kroplówką oraz transport pacjenta pod wskazany adres.

W KacKaretce możesz odpowiednio wzmocnić swój organizm „turbo” kroplówką. Dzięki temu staniesz się uczestnikiem imprezy do białego rana.

Jesteśmy elastyczni i gotowi do współpracy! W przypadku rezerwacji usługi z 10 dniowym wyprzedzeniem i wpłatą zaliczki udzielamy rabatu w wysokości 10 %!