W czym możemy Ci pomóc?

Syndrom dnia wczorajszego, wyczerpanie fizyczne i psychiczne po intensywnym maratonie alkoholowym, narkotykowym czy lekowym nie musi być Twoim problemem. Umów wizytę i skorzystaj z pomocy KacKaretki! Nie masz czasu na chorowanie? Zadzwoń do nas!

 • Odtrucie po alkoholu

  W przypadku dłuższego nadużywania alkoholu przez pacjenta pojawiają się objawy w postaci bólów brzucha i głowy, mdłości, wymiotów, drżeń mięśniowych. Podstawowym działaniem jest zatrzymanie rozwijającego się zespołu abstynencyjnego i eliminacja lub złagodzenie dolegliwości bólowych.

  Podajemy leki likwidujące niepokój, lęk i bezsenność. Przywracamy równowagę psychiczną. Wspomagamy również pracę wątroby w metabolizmie szkodliwego alkoholu.
 • Detoks po alkoholu

  Każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego traktowania, szczególnie wtedy, gdy ciąg alkoholowy trwa długo. Osoby uzależnione mogą pić kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy. Co prowadzi do zaburzeń w gospodarce elektrolitowej oraz powoduje niedobory witamin i minerałów. Zazwyczaj gwałtowne odstawienie substancji odurzających powoduje nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego.

  Detoks to odtrucie organizmu, proces ten pozwala usunąć z krwioobiegu pozostałości toksycznych związków pochodzących z alkoholu etylowego i uzupełnić niedobory witamin i minerałów. W celu łagodzenia nieprzyjemnych dolegliwości stosujemy benzodiazepiny, leki przeciwwymiotne, przeciwbólowe oraz wzmacniające i regenerujące.
 • Odtrucie po narkotykach

  to działanie, którego celem medycznym jest złagodzenie skutków odstawienia narkotyków, uzupełnienie poziomu płynów, witamin i soli mineralnych w organizmie wyniszczonym przez toksyny. Wykorzystujemy najnowocześniejsze leki w celu wytłumienia lęku i pomagamy w stopniowym odstawieniu.

  W praktyce medycznej w uzasadnionych przypadkach stosujemy również metadon, który łagodzi objawy abstynencji opioidowej.
 • Odtrucie po dopalaczach

  jest podobne do odtrucia narkotykowego. Substancje psychoaktywne zawarte w dopalaczach wywołują uzależnienie psychiczne i fizyczne. Ich odstawienie nierzadko wiąże się z pojawieniem się objawów zespołu abstynencyjnego.

  Często dopalaczami są substancje nie do końca przebadane, a reakcje bywają paradoksalne. W przypadku zbyt dużej nadaktywności podajemy leki wytłumiające ośrodkowy układ nerwowy.
 • Benzodiazepiny i opioidy

  działają przeciwlękowo, uspokajająco, nasennie, przeciwdrgawkowo.

  Decyzje o podaniu leku pacjentowi podejmujemy po specjalistycznym badaniu oraz przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie internistycznym.