KacKaretka to jedyny w Polsce specjalistyczny ambulans, który dojedzie tam, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc w leczeniu kaca bądź konieczność przerwania ciągu alkoholowego lub narkotykowego.

Odtrucie alkoholowe lub narkotykowe możliwe jest w miejscu przebywania pacjenta. Jesteśmy dostępni całą dobę. Dbamy o Pacjenta w poczuciu szacunku i zrozumienia. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wysoki standard świadczonych usług.

Przywracamy równowagę psychiczną. Pomagamy wyeliminować objawy związane z nadużywaniem alkoholu w postaci bólu głowy, mdłości, wymiotów, drżeń mięśniowych i dolegliwości żołądkowych. Podajemy leki likwidujące niepokój, lęk, bezsenność.

Podstawowym postępowaniem leczniczym w celu odtrucia organizmu po upojeniu alkoholowym jest uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych oraz podanie w postaci kroplówek substancji odżywiających mózg, osłaniających wątrobę i detoksykujących. Dobierane są również specjalistyczne leki likwidujące objawy zespołu odstawiennnego (leki przeciwwymiotne, przeciwbólowe, nasenne, przeciwpadaczkowe, a w szczególnych przypadkach leki obniżające ciśnienie krwi i tętno oraz zmniejszające napięcie mięśniowe). Proponujemy autorską metodę szybkiego i skutecznego odtruwania organizmu i powrotu do równowagi.

Czym wyróżnia się KACKARETKA?
KacKaretka to nie tylko odtrucia. Pacjentom, którzy nie mają czasu na chorowanie umożliwiamy szybkie pozbycie się ostrych infekcji bakteryjnych i wirusowych! Czujesz, że Cię rozkłada? Boli gardło, z nosa leci jak z kranu, a Twoje obowiązki nie mogą czekać? Zadzwoń do nas! Mamy sposób na powstrzymanie rozwijającej się anginy, przeziębienia, a nawet grypy!
Nasz zespół interwencyjny jest częścią pionu wyjazdowego znanego warszawskiego centrum medycznego, co gwarantuje maksymalną skuteczność i profesjonalizm. Nie jesteśmy kolejną firmą podłączającą kroplówki, gdzie liczy się jedynie łatwy zysk!
Mając wieloletnie doświadczenie w odtruciach alkoholowych i narkotykowych, pomogliśmy już wielu znanym osobom dzięki czemu jesteśmy polecani w zamkniętym środowisku przemysłu rozrywkowego.
Ważnym, a zarazem trudnym etapem całkowitego odstawienia substancji dla pacjenta jest decyzja dotycząca podjęcia leczenia terapeutycznego w celu powrotu do trzeźwości i abstynencji. Zespól naszych specjalistów przeprowadza nie tylko jednorazowy detoks, ale proponuje również kontynuację leczenia w warunkach zarówno domowych jak i klinicznych. Proces ten pozwala na powrót do zdrowia poprzez całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne jak również farmakoterapię.